İŞ ORTAĞINIZ OLARAK OFİS AÇMAK İSTİYORUM

GAYRİMENKUL PROFESYONELLİĞİ İÇİN GÖRÜŞMEK İSTİYORUM

Sektörde 5 yıl ve üzeri deneyimi olan “Broker”, sektörde 5 yıldan az faaliyeti olan ya da yeni başlayan Gayrimenkul Profesyoneli İnhouse Global çalışma sisteminde “Gayrimenkul Danışmanı” olarak anılırlar.

Değerli İş Ortaklarımız,

Gayrimenkul sektörünün en önemli ayağı olan “Gayrimenkul pazarlaması” son 20 yılda yabancı markaların da iç pazara yönelmesiyle birlikte önemli gelişme kaydetti. Gayrimenkul danışmanlığı yıllar içerisinde meslek olarak kabul görmüş ve geliştirilen yönetmelikle belirli disiplinler içerisine dahil olmuştur. Ancak geride kalan bu dönemde özellikle insan kaynağının iyi ve hakkaniyetli yönetilmediği ve de yönlendirilmediği de bir gerçektir. İstisnalar bu gerçeği değiştirmez. Bugün hala ofislerde emlak profesyoneli açığı varsa bu, bu gerçeğin açık göstergesidir.

“Gayrimenkul pazarlaması sistemleri gözden geçirilmeli ve güncellenmeli!”

İmalatındaki gelişimine uygun olarak gayrimenkulün pazarlanması sisteminde de güncelleme yapmak bugün zaruri hale gelmiştir. Zira barınma ihtiyacı önemlidir ve istatistiklere göre toplumumuzun geneli hayatlarında bir kez alım yapar. İşte bu noktada biz de işin ciddiyetinin bilinciyle emlak profesyonellerinin çalışma koşullarını doğru, hakkaniyetli, huzurlu ve dinamik iş sistemini Inhouse Global markasıyla sunmayı amaçladık.

Gelişen ve değişen emlak sektörüne mesleki yönetmelik kriterlerine uygun Emlak Profesyonellerini kazandırmak, mesleki ve sektörel konularda etkin ve periyodik eğitim programlarıyla bu profesyonellerin uzmanlaşmalarını ve branşlaşmalarını sağlayarak, genel emlak pazarlama sistemindeki hizmet kalitesini artırmayı temel prensibimiz olarak belirledik.

Bugüne kadar Türkiye gayrimenkul sektörünün dünyada 50’yi aşkın ülkeye tanıtılmasına katkı sağlayan Inhouse Global’in geniş network’ünü Türkiye’deki yeni partnerlerimizle paylaşarak, teknolojiyi üst seviye de kullanarak, nitelikli eğitim programları ve uluslararası tecrübemizle geleneksel gayrimenkul pazarlama sistemini hareketlendirmeyi hedefledik.

“Basitçe söylemek gerekirse, bir marka vaad etmektir. Marka bir ürünü veya hizmeti tanımlayarak ve doğrulayarak, memnuniyet ve kalite sözü verir.” demiştir Walter Landor. Biz de kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda bu sözden yola çıkarak Inhouse Global markasını, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, teknolojiyi yakından takip eden, yeni pazarlama stratejileri ve satış yöntemleriyle sektörün fark yaratan markası olarak itibarımızdan vazgeçmeden çalışacağız.

Inhouse Global, Türkiye’de yeni bir franchise modeli ile kısa sürede sektörün önemli aktörlerinden biri olacaktır.  

Üye olduğumuz Organizasyonlar

GYODER
DEIK
gigder